Temat Tygodnia – środa, 24 listopada br.

  • 24.11.2021, 14:36 (aktualizacja 24.11.2021, 17:31)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 24 listopada br. ZTV Świnoujście
Ten zawód wymaga niezwykłej empatii, wrażliwości i cierpliwości. Codziennie spotykają się oni z problemami, dramatami ludzkimi i często mogą sami stać się ofiarą oszustw. Pracownik socjalny musi posiadać wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oaz asertywne.

W minioną niedzielę, 21 listopada br. Pracownicy Socjalni obchodzili swoje doroczne święto. Krótko należy stwierdzić i to wcale nie od święta, że problemy podopiecznych są tak naprawdę problemami pracowników socjalnych przez 365 dni w roku i niekiedy 24 godziny na dobę. O pracy pracowników  socjalnych , o podstawowej działalności firmy pomocowej jaką jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i wreszcie o realizowanych kampaniach i różnego rodzaju akcjach, rozmawialiśmy z gościem programu Temat Tygodnia – Gabrielą Poniedziałek-Petruk dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe