Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 22.12.2021, 12:29 (aktualizacja 22.12.2021, 18:46)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV NOWOGARD
Robert Czapla burmistrz Gminy i Miasta Nowogard w Samorządowym Programie Informacyjnym przekazał najnowsze informacje dotyczące działań samorządu w ostatnim okresie.

Nowe inwestycje w sołectwach które służyć będą przez długie lata społeczności Wierzbięcina, Maszkowa, czy Długołęki. Ale też rozwijającym się w ostatnich latach Rodzinnym Ogrodom Działkowym w Nowogardzie. To także pomoc materialna w ramach konkursów grantowych dla organizacji pozarządowych, których w Nowogardzie nie brakuje. Burmistrz Robert Czapla wspomniał również o ostatnich przedsięwzięciach samorządu i cennych konkursach związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i nowym rokiem 2022. Szczegóły ww. zapowiedzi znajdziemy w Samorządowym Programie Informacyjnym na który serdecznie zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Renata
Renata 22.12.2021, 20:38
To chyba dobrze, że tyle się dzieje? :) Również wszystkiego dobrego dla Pana Burmistrza Czapli z okazji Świat Bożego Narodzenia :)

Pozostałe