Rozmowy na czasie

  • 10.01.2022, 14:48 (aktualizacja 10.01.2022, 15:24)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W pierwszym programie w nowym roku Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli: radny Stanisław Bartkowiak (SLD) i radny Jacek Jurkiewicz (PiS).

Przed nami,  mieszkańcami grodu nad Świną kolejne 355 dni. To co na pewno wiadomo, to to że, przyjdzie nadal się nam mierzyć z pandemią koronawirusa,  wiadomo też, że nie unikniemy należnych podatków i odczuwać będziemy na rynku drożyznę i to we wszystkich jej segmentach codziennego życia i również to że, rządzący jak na królikach doświadczalnych prowadzić będą gospodarcze działania pod nazwą "Polski Ład". Gości w programie zapytaliśmy również o działania te które były i które przed nami w roku 2022. Czym ważnym i  jakimi osiągnięciami zapisał się rok 2021 w historii miasta? O priorytetowe inwestycje miejskie roku 2021 oraz o perspektywę miasta w dziedzinach takich jak;  gospodarka morska, uzdrowisko i turystyka w roku 2022.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bogdan
bogdan 10.01.2022, 19:13
by nie obudzić się z ręką w nocniku już teraz powinny rozpocząć się prace studyjne nad pozyskaniem wody dla miasta z ujęcia mulnik, przecież nie da się uruchomić z roku na rok ujęcia wody dla miasta a czasu nie ma za wiele. zwrócił bym jeszcze uwagę na pilny remont ul. krzywoustego, którą kilka lat temu rozwalił pec, układając pod jezdnią z kostki brukowej rurociąg ciepłowniczy. krzywoustego to ulica prowadząca w kierunku promenady a wiec jest bardzo eksploatowana przez kierowców a tam kocie łby!

Pozostałe