Nowogard z dodatkami osłonowymi dla mieszkańców

  • 10.01.2022, 14:52 (aktualizacja 10.01.2022, 15:29)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard z dodatkami osłonowymi dla mieszkańców ZTV NOWOGARD
W poniedziałek, 10 stycznia br. w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowogard, Robert Czapla burmistrz Nowogardu zorganizował pierwszą w nowym roku 2022 konferencję prasową. Spotkanie dotyczyło przekazanie informacji dotyczącej dodatków osłonowych rekompensujących ostatnie wzrosty kosztów energii elektrycznej i gazu ziemnego, wprowadzonego przez rząd od stycznia 2022 roku.

Wiadomo już, że rekompensata wypłacana będzie w jednorazowej transzy, po wypełnieniu 10- stronicowego wniosku, który będzie do pobrania w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy 3 Maja 6. w godzinach pracy Ośrodka. Tam też po zapewnieniem burmistrza, mieszkańcy otrzymają wszystkie niezbędne wyjaśnienia i pomoc w wypełnieniu wniosku. Wnioski w nieprzekraczającym terminie, mieszkańcy będą mogli składać, praktycznie od 11 stycznia br. do 31 października br. Więcej zainteresowani dowiedzą się z filmowej relacji z konferencji. W spotkaniu obok burmistrza Nowogardu  Roberta Czapli uczestniczyli:  Marzena Olechowska-Jurczak po. dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, Jarosław Hołubowski pierwszy zastępca burmistrza i Bogdan Jaroszewicz zastępca burmistrza Nowogardu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Albert
Albert 10.01.2022, 18:11
Komu i do czego te stosy papierzysk są potrzebna? Na każdym kroku wypełniamy ostatnio wiele różnego rodzaju załączników, podań czy wniosków. Niby elektronika miała wypierać te papierzyska z urzędów a tu z każdym rokiem ich więcej i więcej! Nawet teraz wniosek o dodatek za drożyznę ma tylko 10 stron!
Renata
Renata 10.01.2022, 17:55
Z tego co mówi Pan Burmistrz Czapla wynika, że nie wszyscy mogą liczyć na ten dodatek, znowu będą równi i równiejsi a podwyżki za prąd i gaz dotyczą chyba wszystkich???

Pozostałe