Burmistrz Nowogardu - nie będę wyłączał ulicznych latarń!

  • 12.01.2022, 15:54 (aktualizacja 12.01.2022, 18:36)
  • Tomasz Sawicki
Burmistrz Nowogardu - nie będę wyłączał ulicznych latarń! ZTV NOWOGARD
Burmistrz Nowogardu Robert Czapla, jako jeden z pierwszych samorządowców zareagował na pomysł rządu by ulżyć mieszkańcom w serii podwyżek które zaczęły obowiązywać od pierwszych dni nowego 2022 roku. Jednocześnie musiał też spojrzeć gospodarczym okiem i zareagować na rachunki które będzie musiał realizować jako samorządowiec.

Właśnie w tych dniach, samorządy otrzymują faktury za gaz ziemny i energię elektryczną którą zużywają do codziennej działalności żłobki, przedszkola i szkoły prowadzone przez gminę. Do tego dochodzą przychodnie lekarskie, szpitale czy choćby świetlice wiejskie. Nie należy zapominać o oświetleniu ulic. Wiadomo już, że kwoty widniejące do zapłaty nie są symboliczne. Jaka będzie reakcja na te faktury, czy potrzebna będzie korekta budżetu? Czy może wyłączanie odbiorników prądu i gazu? O to pytaliśmy niedawno burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jakub
Jakub 12.01.2022, 19:49
I tymi decyzjami pan Burmistrz zrobił krok do przodu. Ja jednak na miejscu pana Burmistrza nie wierzył bym pisowskiemu rządowi, że zwrócą za faktury grozy dla Nowogardu, bo rząd jak mówi, że coś da, to znaczy, że mówi!

Pozostałe