Temat Tygodnia - środa, 12 stycznia br.

  • 12.01.2022, 15:58 (aktualizacja 12.01.2022, 18:34)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 12 stycznia br. ZTV Świnoujście
Przy ulicy Karsiborska 33. w Świnoujściu ma swoją siedzibę Komunikacja Autobusowa sp. z o.o.

Komunikacja Autobusowa świadczy usługi przewozowe, transportu zbiorowego na terenie administracyjnym miasta. Firmą kieruje prezes zarządu Elżbieta Bogdanowicz - z naszym gościem rozmawialiśmy m.in. o podejmowanych działaniach które usprawniają działalność K.A. jak i nowych zadaniach jakie stoją przed spółką po otwarciu tunelu pod Świną jak i po wybudowaniu planowanego węzła przesiadkowego w okolicach obecnego dworca kolejowego w Dzielnicy Warszów. Dowiedzieliśmy się również ile w bieżącym roku z budżetu miasta dołożymy do działalności firmy, oraz od kiedy Komunikacja Autobusowa wprowadzi przejazdy bezbiletowe w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.01.2022, 07:30
Wychodzi z tego, gdy ja od ponad 7 lat nie jeżdżę autobusem po mieście, to i tak jako mieszkaniec dokładam się do KA, to może faktycznie p. Żmurkiewicz powinien dołożyć jeszcze te dwie bańki i zrobić darmowe autobusy w mieście!?
Jacóś
Jacóś 12.01.2022, 20:09
Nowogard i Goleniów stać by mieszkańcy mieli autobusy za darmo. W bogatym Świnoujściu musimy płacić za jazdę dookoła miasta!!! :(
camil
camil 12.01.2022, 19:42
ponad 7 baniek miasto przeznacza na autobusy, które wożą zamiast ludzi to tysiące metrów sześciennych powietrza każdego dnia!

Pozostałe