Świnoujście. Ruszył dodatek za gaz i energię

  • 14.01.2022, 12:32 (aktualizacja 14.01.2022, 13:04)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Ruszył dodatek za gaz i energię ZTV Świnoujście
Od pierwszych dni nowego 2022 roku, samorządy wielu miast województwa zachodniopomorskiego by zminimalizować znaczne podwyżki cen energii elektrycznej i gazu ziemnego występują z propozycją dla mieszkańców dodatków osłonowych.

W czwartek, 13 stycznia br. w sali świnoujskiego Urzędu Miasta odbyła się na ten temat konferencja, na której przedstawione zostały sposoby otrzymania tego dodatku. W konferencji udział wzięli; Paweł Sujka zastępca prezydenta miasta, Gabriela Poniedziałek –Petruk dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Beata Baczyńska kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych MOPR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uwaga! Wnioski do otrzymania dodatku osłonowego zamieszczone są na stronie internetowej MOPR. Natomiast druki można pobrać także na parterze w budynku – siedziby MOPR przy ulicy Dąbrowskiego 4. i na parterze w budynku Urzędu Miasta ulica Wojska Polskiego 1. Pomoc finansowa jest jednorazowa a wnioski rozpatrywane będą w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku, 31 października br.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe