Stargard pod szczęśliwą gwiazdą…

  • 14.01.2022, 17:39 (aktualizacja 14.01.2022, 18:51)
  • Leszek Wątkowski
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą… ZTV Stargard
Stargard liczy blisko 70 tysięcy mieszkańców, prezydent miasta ma sojuszniczą Radę Miejską liczącą 23 radnych, którzy doskonale rozumieją się z gospodarzem, często wspierając w pomysłach i działaniach w formie uchwał, które służą mieszkańcom i dalszemu rozwojowi miasta.

Jak zaznacza prezydent Stargardu, rok 2022 będzie jednym z rekordowych jeśli chodzi o nakłady inwestycyjne. W przygotowanie przyjętego na rok 2022 budżetu miasta, prezydent i najbliżsi współpracownicy włożyli sporo pracy. Budżet  jednogłośnie przyjęty został przez Radę, co świadczy o utrzymaniu wysokich standardów funkcjonowania i rozwoju Stargardu. We wtorek, 11 stycznia br. odwiedziliśmy prezydenta Stargardu Rafała Zająca, którego zapytaliśmy m.in. o zakończony rok 2021 oraz o najważniejsze plany i zadania, którymi w najbliższym czasie zajmie się gospodarz Stargardu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
leon
leon 15.01.2022, 08:20
wszystko ok, małymi krokami do przodu. czy odpowiednie służby komunalne nie zauważają, że zdecydowanie brakuje w mieście koszy na śmieci?
Max
Max 14.01.2022, 17:29
Należy cieszyć się z optymizmu prezydenta Stargardu, co do realizacji wielu inwestycji w mieście :)
Grażyna
Grażyna 14.01.2022, 17:22
Przyznam się, że głosowałam na Pana Prezydenta Zająca. Dlatego z ciekawością obejrzałam dziś zaprezentowany wywiad z Panem Prezydentem i wyznam, że jestem miło zaskoczona i pod wrażeniem tej merytorycznej i ciekawe prowadzonej rozmowy. Dużo dobrego u progu Nowego Roku i udanych realizacji wytyczonych planów, Panu Prezydentowi życzę.
Marian ze Stargardu
Marian ze Stargardu 14.01.2022, 16:03
Jest tak, że włodarze miast przedstawiają świetliste plany np. inwestycji miejskich a później tłumaczą, że sprawy obiektywne przeszkodziły w realizacji tych planów. Jednak patrząc na działania prezydenta Stargardu i burmistrza Nowogardu, wierzę, że dadzą radę te przedsięwzięcia zrealizować.

Pozostałe