Z sercem do WOŚPowych serduszek

  • 17.01.2022, 12:25 (aktualizacja 17.01.2022, 16:03)
  • Tomasz Sawicki
Z sercem do WOŚPowych serduszek ZTV Świnoujście
Świnoujścianin Marian Sienkiewicz od 30 lat wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, oraz bierze czynny udział w licytacji orkiestrowych serduszek.

Zapewne jest jednym z niewielu kolekcjonerów w województwie zachodniopomorskim jak i w kraju, który poszczycić może się kompletem orkiestrowych złotych serduszek, które każdego roku licytowane są przez WOŚP. Pan Marian Sienkiewicz z niecierpliwością czeka już na jubileuszowe wydanie 30 Finału WOŚP i oczywiście na jubileuszowe złote serduszko, które będzie licytował. Niedawno odwiedziliśmy pana Mariana, by o tej jedynej serduszkowej kolekcji porozmawiać. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danuta N.
Danuta N. 18.01.2022, 08:34
Za udział i wspieranie różnych akcji pomocowych i społecznych w mieście oraz ich sponsorowanie od wielu lat, Państwu Bożenie i Marianowi Sienkiewiczom rada miejska powinna wystąpić o przyznanie honorowego obywatelstwa Świnoujścia. Mam nadzieję, że uzasadniać takiego wniosku więcej nie potrzeba, bo to są ludzie o Wielkich sercach!
Magda
Magda 17.01.2022, 20:12
Brawo panie Sienkiewicz, to jest wspaniała postawa, pełna otwarcia i empatii na drugiego człowieka!
Julka
Julka 17.01.2022, 18:20
Wspaniały człowiek z Pana Sienkiewicza, z tego co pamiętam wraz z żoną od zawsze wspomagał wszystkie akcje charytatywne w mieście w WOŚP nie wspominając. Gorące dzięki i brawa dla Pana :)

Pozostałe