Rozmowy na czasie

  • 17.01.2022, 12:29 (aktualizacja 18.01.2022, 10:05)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W programie zaproszeni do studia Telewizji Zachodniopomorskiej radni Rady Miasta Świnoujścia mieli dyskutować i odpowiedzieć na pytania dotyczące m.in. niepokojących informacji w których ostatnio z placu budowy tunelu drogowego pod Świną wykonawca zwraca się o kolejne 30 dniowe przesunięcie terminu zakończenia budowy.

Niewykluczone jednak, że będą kolejne przesunięcia. Wykonawca tłumaczy opóźnienie COVID-19 i chce przesunięcia terminu o ponad 100 dni - informuje w środę, 12 stycznia br. biuro Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Świnoujście. Kolejnym ważnym tematem spotkania miała być sprawa prac komisji radnych nad statutem Osiedla Posejdon. Zaproszenie do programu przyjęli radni - RMŚ - radny Jan Borowski (KO PO) - przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej i radny Sławomir Nowicki (GM CN)- przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu. Okazuje się, że wcześniejsze animozje obu radnych odżyły na nowo i uniemożliwiały merytoryczną dyskusję i przerodziły się, po raz pierwszy w tym programie, w polityczną nawalankę! Ubolewamy, że tak zakończył się program, w którym od wielu lat inspirujemy radnych do konkretnych działań, poza partyjnymi podziałami i wskazujemy kierunki którymi dążyć powinniśmy razem do rozwiązywania wielu spraw naszego nadmorskiego grodu...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:


Komentarze (6)

irena_kowalska
irena_kowalska 18.01.2022, 19:05
Jak mozna tak sie zachowywac...uwazam,ze pan redaktor powinien byc bardziej stanowczy.....to bylo spotkanie bardzo lekcewazace nas sluchaczy i prowadzacego....Mysle,ze pan Nowicki powinien byc zdyscyplinowany za swoje niestosowne zachowanie i arogancje.
Kinga
Kinga 17.01.2022, 21:42
Z przecieków dowiedziałam się Jurkiewicz z komisji etyki wezwał obu panów na rozmowę.
malibu
malibu 17.01.2022, 20:22
prawie jak kargul (nowicki) z pawlakiem (borowski) tylko tamci chłopami małorolnymi byli a ci są przedstawicielami mieszkańców w radzie miejskiej taka jest różnica! dwa razy oglądałem tą "dyskusję" i niestety nie wiem o co im poszło?
mieszkaniec nie partyjny
mieszkaniec nie partyjny 17.01.2022, 19:26
Nie popieram Nowickiego, ale radny Borowski się uwziął na niego, jak coś jest nie po jego myśli to p. Borowski się nakręcka i rzuca róźnego rodzaju oskarżenia. Panie Borowski, może trochę wolnego aby coś pozytywnego wnieść do rady.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.01.2022, 18:27
Radnym, zaczyna wyłazić słoma z butów, czego nie widać bo przesłania stół, ale za to wyraźnie słychać. Nawet Redaktor im do niczego nie potrzebny, tak się zacietrzewili! Niezbyt to eleganckie panowie Nowicki i Borowski!
Ten
Ten 17.01.2022, 18:11
Faktycznie ten Nowicki jakiś dziwny?

Pozostałe