Tygrysek po oficjalnym otwarciu

  • 19.01.2022, 14:05 (aktualizacja 19.01.2022, 17:09)
  • Leszek Wątkowski
Tygrysek po oficjalnym otwarciu ZTV Świnoujście
Przedszkole ''Tygrysek'' jest jednym z 4 niepublicznych na terenie Świnoujścia placówek, opiekuńczo edukacyjnych które prowadzi alternatywną formę wychowania przedszkolnego, najmłodszych mieszkańców Świnoujścia. Przedszkole "Tygrysek" uzyskało wpis do ewidencji działalności oświatowej prowadzonej przez Miasto Świnoujście.

Praca z dziećmi oparta jest na programie edukacyjnym zgodnym z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. We wtorek, 18 stycznia br. o godzinie 10.30 Adrianna Bieniasz zaprosiła nas na oficjalne otwarcie Przedszkola „Tygrysek” Pani dyrektor na wstępie krótkiego wystąpienia stwierdziła, że jak dzieci nie chcą wychodzić z przedszkola po zakończonych zajęciach, to jest to dla nas wielka satysfakcja i sukces. W przedszkolnej uroczystości udział wzięli także Paweł Sujka zastępca prezydenta miasta i Edyta Sawicka naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta. Natomiast przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali pięciolatkowie; Marie i Stasiu. W Świnoujściu w roku szkolnym 2021/2022 nauką przedszkolną objętych jest ponad 1270 dzieci. Na terenie miasta mamy 6 przedszkoli prowadzonych przez gminę i 4 przedszkola niepubliczne. Dopłata miesięczna z budżetu miasta na jedno dziecko uczęszczające do przedszkoli prywatnych, miesięcznie wynosi około 950 złotych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe