Z notatnika rzecznika

  • 21.01.2022, 13:38 (aktualizacja 21.01.2022, 16:13)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika ZTV Świnoujście
W dzisiejszym programie autorskim prezydenckiego rzecznika znajdziecie państwo wiele terminowych informacji, których nie powinniście przegapić.

Pierwszym przypomnieniem jest termin na złożenie nowej deklaracji o wysokości opłaty za odbiór śmieci w 2022 roku. Kolejna rozszerzona informacja dotyczy właścicieli nieruchomości, którzy zainteresowani są pozbyciem się ze swojej posesji wyrobów zawierających azbest. Warto w tym miejscu przypomnieć, że od 2013 roku, do chwili obecnej z terenu gminy Świnoujście usunięto blisko 320 ton niebezpiecznych dla zdrowia odpadów azbestowych. Sporo tych odpadów w dalszym ciągu zalega  wokół nas. W programie znalazła się też informacja dotycząca „kocich mam” W Świnoujściu zarejestrowanych jest 184 opiekunów wolno żyjących kotów, a informacja dotyczy bezpłatnej ich sterylizacji. Ostatnia informacja zainteresuje zapewne właścicieli i zarządców budynków. Zapraszamy na cotygodniowe spotkanie z Jarosławem Jazem, który przybliży przedstawione wcześniej zapowiedzi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe