Zmiany w Urzędzie Miasta Świnoujście

  • 21.01.2022, 16:23 (aktualizacja 21.01.2022, 16:28)
  • BIK UM Świnoujście
Zmiany w Urzędzie Miasta Świnoujście BIK UM Świnoujście
Od poniedziałku, 24 stycznia, zmienią się zasady wykonywania zadań w urzędach administracji publicznej. To efekt rozporządzenia rządu, który zakłada wprowadzenie w urzędach pracy zdalnej.

Od 24 stycznia wykonywanie zadań przez świnoujski urząd miasta zostanie ograniczone wyłącznie do tych, które mają zapewnić niezbędną pomoc mieszkańcom. Wszelkie sprawy związane z rejestracją w urzędzie stanu cywilnego, świadczeniem usług komunalnych, wydawaniem dokumentów, korzystaniem z wód będzie można załatwiać wyłącznie po uprzednim, telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę.

Tu znajdą Państwo listę numerów telefonów UMŚ

https://bip.um.swinoujscie.pl/artykul/9/5/godziny-pracy.


Spotkania - w miarę możliwości - odbywać się będą w wyznaczonych do tego pomieszczeniach. Przypominamy o konieczności używania maseczek ochronnych. Wszelkie wnioski można dostarczać do urzędu drogą elektroniczną lub składać w skrzynce podawczej umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu Miasta Świnoujście.
 

BIK UM Świnoujście

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe