Biegacze zapraszają na... zimowe kąpiele!

  • 24.01.2022, 11:58 (aktualizacja 24.01.2022, 18:09)
  • Leszek Wątkowski
Biegacze zapraszają na... zimowe kąpiele! ZTV Świnoujście
"Biegacze Świnoujście", bo tak nazywa sie grupa znajomych i przyjaciół, których połączyła pasja wspólnych spotkań i realizacji również wspólnych celów.

Grupa mieszkańców praktycznie realizuje się w zajęciach które służą poprawie zdrowia i czynnemu wypoczynkowi poprzez zajęcia rekreacyjno sportowe a nawet... ekstremalne, do których zaliczamy np. wspólne kąpiele w Bałtyku. Blisko 30 osobową grupę "Biegacze Świnoujście" spotkać możemy w środku zimy na świnoujskiej plaży, gdzie w każdą niedzielę od godziny 15. po krótkiej rozgrzewce podążają do morza, by zażyć uzdrawiającej kąpieli. Grupa stanowi swojego rodzaju atrakcję i bacznie obserwowana jest przez liczną grupę uzdrowiskowych kuracjuszy, zimowych turystów oraz zaskoczonych o tej porze roku kąpielami... łabędzi. Na koniec ważna informacja, każdy kto chciałby dołączyć do grupy, może to zrobić w dowolnej chwili. Więcej na stronie internetowej: www.biegacze.swinoujscie.pl 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bożena
Bożena 25.01.2022, 08:36
Chyba zamiast pluskania w zimnym Bałtyku wybrałabym komorę krwiogeniczną. Efekt końcowy podobny, tyle tylko wiatr i brudna woda morska jest wyeliminowana!

Pozostałe