Kolejna pomoc dla pogorzelców z Ognicy

  • 28.01.2022, 16:31 (aktualizacja 28.01.2022, 18:29)
  • Leszek Wątkowski
Kolejna pomoc dla pogorzelców z Ognicy ZTV Świnoujście
Po 28 dniach od pożaru domu jaki miał miejsce w noc sylwestrową w Dzielnicy Świnoujście – Ognica w piątek, 28 stycznia br. prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wraz ze swoim zastępcą Pawłem Sujką wręczyli klucze do tymczasowego mieszkania państwu Monice i Jarosławowi Radowskim.

Tymczasowy lokal mieszkalny dla pogorzelców został przygotowany i częściowo wyposażony w podstawowy sprzęt przez pracowników spółki TBS Lokum. Od dziś państwo Radowscy mają do dyspozycji 3 pokoje z salonem, kuchnię, łazienkę. Lokal ma blisko 70 m² i znajduje się przy ulicy Barlickiego. Jak stwierdził prezydent przekazując klucze, poszkodowana w pożarze rodzina będzie mogła mieszkać tam tak długo, póki nie wybudują własnego domu w dzielnicy Ognica. Państwo Radowscy wchodząc dziś po raz pierwszy do nowego lokalu, byli bardzo pozytywnie zaskoczeni kolejną pomocą jaką otrzymali tak szybko od władz samorządowych miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Darek
Darek 28.01.2022, 20:12
Pewnie pomogli by i inni mieszkańcy tej rodzinie, tylko powinniśmy poznać kontakt z organizatorem pomocy i listę najpotrzebniejszych rzeczy.

Pozostałe