Przed sesją…

  • 23.02.2022, 15:43 (aktualizacja 23.02.2022, 17:00)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 24 lutego br. od godziny 9. rozpoczną się zdalne obrady miejskich rajców. 59 sesja Rady Miasta Świnoujścia.

Porządek obrad zawiera 17 punktów w tym radni będą mieli do przyjęcia 8 uchwał w tym m.in. podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla strażaka ratownika Ochotniczej Straży Pożarnej za udział w działaniu ratowniczym, akcji ratowniczej, szkoleniu lub ćwiczeniu. Kolejna uchwała to: wyznaczenie miejsc do prowadzenia w piątki i soboty handlu produktami rolnymi lub spożywczymi przez rolników i ich domowników oraz regulaminu tego handlu. W programie wystąpili: radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia, która zaprasza do śledzenia obrad Rady i radny Jan Borowski przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej, który przedstawi sytuację rybaków łodziowych, których działalność ostatnio znacznie ogranicza rząd RP.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe