Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 15.04.2022, 14:48 (aktualizacja 18.04.2022, 10:05)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Gospodarzem w Samorządowym Programie Informacyjnym był zastępca burmistrza Miasta i Gminy Goleniów Tomasz Banach.

Podobnie jak w innych miastach województwa zachodniopomorskiego, tak i Goleniów od rozpoczęcia napaści Rosji na Ukrainę, wspiera administracyjnie i rzeczowo uchodźców z Ukrainy, tych którzy przybywają do miasta na kilka godzin, jak i tych, którzy są tu wiele tygodni. Po raz trzeci z Goleniowa, dzięki hojności mieszkańców, wyruszył konwój humanitarny do partnerskiego miasta Sławuta – 35-tysięcznej miejscowości położonej w połowie drogi między Lwowem a Kijowem. Goleniów wyszedł z propozycją współpracy z ukraińskimi władzami kilka lat temu, po tym jak wspierani przez Rosjan separatyści zaczęli dążyć do oderwania Donbasu. Przy okazji informacja o przeniesieniu Punktu Recepcyjnego.

Od wtorku, 19 kwietnia br. Punkt Recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy zostaje przeniesiony z hali sportowej OSiR do Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie i będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15.30.

Zastępca burmistrza odniósł się również do innych spraw którymi zajmuje się samorząd Goleniowa, choćby do ostatniej, wielogodzinnej sesji Rady Miejskiej Goleniowa, na której radni nie podjęli ważnych uchwał. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe