Złote Gody po nowogardzku…

  • 29.04.2022, 14:17 (aktualizacja 29.04.2022, 15:18)
  • Leszek Wątkowski
Złote Gody po nowogardzku… ZTV NOWOGARD
W środę, 27 kwietnia br. w sali kawiarni „Przystań” w Nowogardzie odbyła się uroczystość uhonorowania medalami Za długoletnie pożycie małżeńskie – przyznanymi przez prezydenta RP.

Uroczystą oprawę „Złotych Godów” 27 małżeńskich par, przygotował Urząd Stanu Cywilnego a jego kierownik Mariola Tyrcha powitała wszystkich czcigodnych jubilatów i przedstawiła obecnemu na uroczystości burmistrzowi Miasta i Gminy Nowogard Robertowi Czapli, który przybył do jubilatów ze swoim zastępcą Jarosławem Hołubowskim. Tradycyjnie już, nie zabrakło życzeń od władz miasta, pięknych okolicznościowych bukietów kwiatów i gromkiego stu lat zaśpiewanego przez wszystkich obecnych na sali małżeńskich par!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe