Rozmowy na czasie

  • 09.05.2022, 11:01 (aktualizacja 09.05.2022, 12:14)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie Telewizji Zachodniopomorskiej przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście: radny Andrzej Mrozek ( Prawo i Sprawiedliwość ) i radny Leszek Waga ( Koalicja Obywatelska )

1 maja br. minęło 18. lat wejścia Polski do struktur Unii Europejskiej. Było to wówczas epokowe wydarzenia dla samej Unii, Polski jak i Miasta Świnoujście. W tamtym czasie wszystko co związane było z Unią Europejską było nowe, poznawcze i dające nadzieję na nową jakość życia i nowe inwestycje. Czy z perspektywy tych 18. lat wykorzystaliśmy tę rozwojową szansę, czy faktycznie zmieniła się jakość życia mieszkańców? A jak zmieniło się nasze otoczenie i przestrzeń publiczna? Kolejnym tematem o którym rozmawialiśmy z radnymi, t

loadingŁaduję odtwarzacz...
o temat który jest obecny od wielu lat. Zaopatrzenie Miasta w wodę pitną dla mieszkańców. Czy nadszedł już czas by finalizować - budować nowe ujęcie wody? Zapraszamy!

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Felix
Felix 09.05.2022, 19:00
Można by było jeszcze więcej zrobić za kasę z unii, gdyby PiS pozbył się tego "reformatora" sądownictwa - osła Ziobry, który jest hamulcowym unijnej dotacji na fundusz odbudowy. Ale o tym pan Mrozek jakoś w dyskusji nie wspomina

Pozostałe