Z archiwum Telewizji - Transgraniczne połączenie - 11.05.2011.

  • 11.05.2022, 12:09 (aktualizacja 11.05.2022, 21:21)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum Telewizji - Transgraniczne połączenie - 11.05.2011. ZTV Świnoujście
Przez dłuższy czas zazdrościliśmy naszym sąsiadom za miedzy rowerowych ścieżek, ich wykonania i małej infrastruktury przy ich trasach. Śmiało można stwierdzić, że bom na rowerowe trasy w Świnoujściu ruszył na dobre od roku 2010. Wszystkie drogi rowerowe powstawały przy wydatnej pomocy Unii Europejskiej, dokładnie rzecz ujmując dzięki różnego rodzaju programom i środkom finansowym.

Jedna z największych rowerowo-pieszych inwestycji tamtych lat realizowana była w Świnoujściu od ulicy Stefana Żeromskiego i biegła do granicy z Niemcami. Ze strony miasta inwestycję nadzorował naczelnik Wydziału Inżyniera Miasta Rafał Łysiak. Koszt inwestycji to blisko 3 miliony złotych. Ścieżka rowerowo-piesza do dziś doskonale służy cyklistom z niemieckiej i polskiej strony wyspy Uznam.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe