Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 grudnia 2025 22:14
Reklama
Reklama

Nowe otwarcie Intermarché w Goleniowie w nowoczesnym koncepcie

Supermarket Intermarché w Goleniowie został ponownie otwarty i jest dostępny dla klientów w nowoczesnym koncepcie - Power. Wprowadzone zmiany to m.in. poszerzona oferta produktów świeżych, bio, wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji oraz intuicyjny układ sklepu. Celem sieci jest wdrożenie nowego konceptu we wszystkich sklepach Intermarché.
Nowe otwarcie Intermarché w Goleniowie w nowoczesnym koncepcie

Autor: Havas PR Warsaw

W odpowiedzi na potrzeby klientów Grupa Muszkieterów, zarządzająca Intermarché, modernizuje sklepy funkcjonujące w ramach sieci. Celem tych działań jest usprawnienie i uatrakcyjnienie robienia zakupów. Od 5 maja br. mieszkańcy Goleniowa w województwie zachodniopomorskim mogą skorzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewnia nowoczesny koncept Power. Zmiany w funkcjonowaniu sklepu wiążą się również z wprowadzoną w 2019 roku nową platformą marki Intermarché. Zapoczątkowała ją kampania, której hasło przewodnie brzmi „Świeżo, tanio, z optymizmem”.

– Koncept Power to urzeczywistnienie idei, która przyświeca nam od początku istnienia sieci Intermarché w Polsce. Zależy nam, aby proces robienia zakupów przebiegał jak najsprawniej i aby nasi klienci mieli jak najszerszy dostęp do oferty produktów świeżych oraz kulinarnych inspiracji. Dla nas najważniejszy jest klient i jego czas, dlatego cieszymy się, że nasze nowe rozwiązania są przyjmowane przez konsumentów z dużą aprobatą – mówi Benjamin Ferte, członek Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, i dodaje – W planach mamy modernizację supermarketów w kolejnych miastach.

Nowy koncept sklepów wiąże się z licznymi udogodnieniami dla klientów. W supermarkecie zmieniono układ – strefę świeżego ryneczku umieszczono przy wejściu do sklepu. Zaplanowano także specjalne miejsce na kulinarne inspiracje, ofertę promocyjną i sezonową, co ułatwia sprawne odnajdywanie potrzebnych artykułów. Oszczędność czasu możliwa jest również dzięki samoobsługowej krajalnicy do pieczywa oraz sprzedaży części produktów, np. wędlin, mięs czy serów, na dwa sposoby – tradycyjnie oraz w formie gotowych, świeżo zapakowanych w próżniowe woreczki porcji. Na uwagę zasługuje także poszerzona oferta artykułów bio, fit, kuchni świata, produktów dla aktywnych, ciast pakowanych oraz dań gotowych. Stworzono strefę wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji i rozbudowano przestrzeń sprzedaży mięs. Koncept Power to również nowy wizerunek – odświeżono wystrój i szatę graficzną wnętrza, aby była jeszcze atrakcyjniejsza dla klientów. 

Zmiana konceptu sklepu to jeden ze sposobów dostosowywania sieci Intermarché do potrzeb klientów. Właściciele supermarketów to niezależni polscy przedsiębiorcy, którzy odprowadzają lokalnie podatki i podejmują liczne działania na rzecz społeczności lokalnych, np. poprzez organizację akcji społecznych. Wśród najważniejszych akcji tego typu można wymienić bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek” czy działania Fundacji Muszkieterów: „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. Poza zmianą konceptu sklepów ich właściciele mogą rozwijać swoje placówki handlowe także poprzez inne usługi – np. otwarcie stacji paliw czy wprowadzanie rozwiązań z zakresu e-commerce (Intermarché Drive). Decydując się na takie rozwiązania, właściciele placówek mogą liczyć na pełne wsparcie centrali Grupy Muszkieterów. 


Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2021 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 8,9 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (56. pozycja w 2021 r.), w rankingu „Top 500 CEE” przygotowywanym przez „Rzeczpospolitą” we współpracy z firmą Coface (98. miejsce w 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.) czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MiłaTreść komentarza: Panie Sławku tyle słów a tak mało treści. Po raz kolejny udowadnia Pan brak kompetencji na stanowisku radnego.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 15:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Pani już podziękujemy...miała Pani szanse się wykazać.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama