Zaproszenie Targi Pracy 2022 w Świnoujściu

  • 13.05.2022, 13:40 (aktualizacja 13.05.2022, 13:44)
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Zaproszenie Targi Pracy 2022 w Świnoujściu Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu z przyjemnością zaprasza do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 25.05.2022 r. w godzinach 10:00 - 13:00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu przy Alei Blatic Park Molo 2.

Wydarzenie organizowanie jest zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców. Osoby poszukujące pracy będą miały możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i trendami zatrudnieniowymi istniejącymi na lokalnym rynku pracy.

Pracodawcy uzyskają możliwość przybliżenia profilu prowadzonej przez siebie działalności, a także zebrania dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy.

Pracodawca by wziąć udział w Targach Pracy musi złożyć do Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu zgłoszenie uczestnictwa do dnia 20 maja 2022 r. drogą e-mailową na adres [email protected] bądź dostarczyć do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu, ul. Wojska Polskiego 1/2 A.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt pod nr tel. 91-321-97-71 z Doradcą Klienta.

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe