Z notatnika rzecznika…

  • 13.05.2022, 14:03 (aktualizacja 13.05.2022, 14:17)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika… ZTV Świnoujście
Prezydencki rzecznik Jarosław Jaz, w swoim autorskim programie tradycyjnie przekazuje bieżące informacje z największych inwestycji drogowych w mieście.

Zatem na początek wieści od budowlańców ulicy Grunwaldzka a następnie z jednej z najurokliwszych wysp – Karsiboru. W programie rzecznik zwrócił uwagę na powstałą już inwestycję w Parku Zdrojowym – Wybiegu dla psów. Okazuje się, że wybieg w niedalekiej przyszłości doczeka specjalistycznych urządzeń dla pupili o których mieszkańcy mają dyskutować i proponować. Spotkanie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Piastowska 62a. Natomiast do końca maja br. mieszkańcy mogą wnosić uwagi do planu przestrzennego w rejonie ul. Wojska Polskiego i Osiedla Posejdon. Więcej informacji w spotkaniu z rzecznikiem prasowym na które zapraszamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe