Aresztowany za kradzież zuchwałą

  • 13.05.2022, 15:26
  • podkom. Krzysztof Wojsznarowicz
Aresztowany za  kradzież zuchwałą podkom. Krzysztof Wojsznarowicz
Stargardzki sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stargardzie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy mężczyzny, który dopuścił się kradzieży zuchwałej.

Zatrzymany mężczyzna w krótkich odstępach czasu dokonał kradzieży alkoholu oraz artykułów spożywczych w dwóch sklepach, a także ze sklepu na stacji benzynowej na terenie naszego powiatu. 36 – latek wykazał przy tym wyzywającą i lekceważącą postawę wobec kasjerów oraz sprzedawców. Został ustalony i zatrzymany przez policjantów posterunku z Suchania.

W piątek 6 maja decyzją stargardzkiego sądu na wniosek stargardzkiej prokuratury zastosowano wobec mężczyzny środek izolacyjny na okres 3 miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest surową karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi 8 lat.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami po uzyskaniu zgody w dniu 13.05.2022 ze stargardzkiej prokuratury komunikat został opublikowany. 
 

podkom. Krzysztof Wojsznarowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe