Rajd ze Stowarzyszeniem „Biegacze Świnoujście”

  • 16.05.2022, 12:27 (aktualizacja 16.05.2022, 13:50)
  • Leszek Wątkowski
Rajd ze Stowarzyszeniem „Biegacze Świnoujście” ZTV Świnoujście
W minioną niedzielę, 15 maja br. o godzinie 10. Z piknikowej polany przy ulicy Jachtowej w Świnoujściu rozpoczęła się impreza sportowo-rekreacyjna - Rajd na Orientację. Organizatorem imprezy, odziedziczonej po nieistniejącym już w mieście Klubie Sportowym Uznam, było Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście.

Na start przybyło 18 zgłoszonych wcześniej drużyn, które po krótkiej odprawie i otrzymaniu karty startowej i mapki topograficznej na której naniesione zostały obowiązkowe do zaliczenia punkty uczestnicy wyruszali w nieznany teren. Czas na odszukanie i potwierdzenie punktów specjalnych  wynosił 3,5 godziny. Dla najlepszych uczestników w wielu kategoriach, org

loadingŁaduję odtwarzacz...
anizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe. Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście zapowiada kontynuację kolejnych imprez terenowych.

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe