Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

  • 18.05.2022, 15:06 (aktualizacja 18.05.2022, 15:10)
  • podkom. Krzysztof Wojsznarowicz
Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy Lubuska Policja
Bezpieczniej na drogach – kolejni kierowcy stracili prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym

Pomimo policyjnych apeli nawołujących do przestrzegania prędkości i licznych komunikatów, w dalszym ciągu wielu kierowców przekracza dozwoloną prędkość. Stargardzcy policjanci zatrzymali kolejne prawa jazdy kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkości w terenie zabudowanym. 

Wczoraj funkcjonariusze grupy „SPEED” ze stargardzkiej drogówki zatrzymali trzech kierujących, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy poza utratą blankietu prawa jazdy otrzymali  wysokie mandaty, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.
 
Pierwszego kierującego mundurowi zatrzymali tuż po godz. 7:00 na ul. Metalowej w Stargardzie. Kierujący peugotem  poruszał się z prędkością  101 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości  1500,-złotych, a na . 

Kolejne prawo jazdy zatrzymane zostało również na ul. Metalowej przed godz. 9:00 u kierującego Audi , który  na ograniczeniu prędkości w obszarze zabudowanym do 50 km/h  poruszał się z prędkością  101 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem 1500,- złotych.

Tuż przed godz. 12:00 na ul. Szosa stargardzka funkcjonariusze zatrzymali kierowcę BMW. 32- latek przekroczył prędkość o 81 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 2,500,- złotych. 

Apelujemy do kierowców o ostrożność i nieprzekraczanie dozwolonej prędkości. Każdy z nas  ma swój cel, dla kierowcy to miejsce do którego zmierza. Bez wątpienia szanse na dotarcie do celu podróży będą zdecydowanie wyższe, jeżeli kierujący uszanuje prawo i dozwoloną prędkość.  Dlatego tak ważne są tylko właściwe zachowania na drodze, aby tym wszystkim osobom, podróż minęła w spokoju i w bezpieczeństwie.
        
 

podkom. Krzysztof Wojsznarowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe