Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 27.05.2022, 13:04 (aktualizacja 27.05.2022, 13:36)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Tomasz Banach zastępca burmistrza Gminy i Miasta Goleniów był gościem Samorządowego Programu Informacyjnego Telewizji Zachodniopomorskiej.

Program nagrany został następnego dnia po zakończonej 48 sesji Rady Miasta Goleniowa, na której zastępca burmistrza, zapoznał radnych z koncepcją opracowaną 13 lat temu urbanistyczno-architektonicznych fragmentów miasta Goleniowa wzdłuż nabrzeża rzeki Iny. Koncepcja opracowana została przez Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury z Gliwic. Zastępca burmistrza Tomasz Banach w programie przekazał również informacje dotyczące i innych sfer codziennej działalności miasta Goleniów oraz tematów związanych z prowadzonymi ważnymi inwestycjami na terenie gminy. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe