Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 03.06.2022, 12:28 (aktualizacja 03.06.2022, 13:34)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV NOWOGARD
W Samorządowym Programie Informacyjnym z Gminy i Miasta Nowogard zainteresowani bezpośrednio od burmistrza Roberta Czapli dowiedzą się o aktualnych działaniach nowogardzkiego samorządu w sołectwach jak i na terenie miasta.

Ruszyły prace związane z kolejnymi wiejskimi świetlicami. Niebawem mieszkańcy Wołowca jak i w Bieniczkach będą cieszyć się z nowych inwestycji. W maju odbyło się spotkanie robocze z udziałem burmistrza w sprawie dalszych działań zmierzających do przebudowy ulicy Stefana Żeromskiego i wreszcie modernizacji centrum miasta ulicy Plac Wolności w Nowogardzie. Gmina nie zapomina także o dalszej pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy. Więcej informacji zainteresowani otrzymają w Samorządowym Programie Informacyjnym. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe