Rozmowy na czasie

  • 06.06.2022, 17:00 (aktualizacja 08.06.2022, 12:33)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli doświadczeni w działaniach samorządowych oraz baczni obserwatorzy codziennego życia miasta radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia (Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska) i radny Stanisław Bartkowiak (Nowa Lewica) Honorowy Obywatel Miasta Świnoujście.

Z naszymi gośćmi rozmowę rozpoczęliśmy od przypomnienia ( nie zawsze obchodzonych ) ważnych rocznic . Rozmawialiśmy również o dużych pieniądzach, jakimi wsparty został budżet miasta z przeznaczeniem na konkretne cele inwestycyjne oraz o inwestycji, która zgodnie z zapowiedzią zastępczyni prezydenta Świnoujścia Barbary Michalskiej będzie to nowe wzniosłe miejsce rekreacyjne, które powstanie na podkładzie milionów ton urobku po drążeniu tunelu drogowego pod Świną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe