Inwestycja służąca mieszkańcom i nowogardzkiej ekologii

  • 10.06.2022, 14:14 (aktualizacja 10.06.2022, 16:31)
  • Leszek Wątkowski
Inwestycja służąca mieszkańcom i nowogardzkiej ekologii ZTV NOWOGARD
Działania władz samorządowych Miasta i Gminy Nowogard, w tym osobiste zaangażowanie burmistrza Roberta Czapli w tematykę ekologiczną związaną m.in. z inwestycjami, które mają znaczny wpływ na czystość wody w Jeziorze Nowogardzkim okalającym miasto.

Działania te przynoszą z każdym rokiem wymierne korzyści dla fauny, flory jak i samych mieszkańców korzystających rekreacyjnie z tego akwenu. W czwartek, 9 czerwca br. burmistrz Robert Czapla wraz z przedstawicielami wykonawcy, odpowiedzialnymi za nadzór urzędnikami ratusza i radnymi, mówił o kolejnej zakończonej inwestycji związanej z miejską kanalizacją przy ulicy Jana Kilińskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe