Morskie Juwenalia zespołów UTW

  • 13.06.2022, 12:51 (aktualizacja 14.06.2022, 15:38)
  • Leszek Wątkowski
Morskie Juwenalia zespołów UTW ZTV
W sobotę, 11 czerwca br. przez wiele godzin w Muszli Koncertowej odbywały się Morskie Juwenalia z udziałem zespołów tanecznych, wokalnych, kabaretu i chóru.

Barwne wyszukane stroje , ciekawe układy choreograficzne i taneczne wykonawców sprawiły, że licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami dziękowała zespołom za występy. W Juwenaliach udział wzięły zespoły pracujące w ramach Uniwersytetów Trzeciego Wieku ze Szczecina, Stargardu, Świnoujścia, Myśliborza, Kołobrzegu, Nowogardu i Barlinka. Organizatorem Morskich Juwenaliów był świnoujski Uniwersytet Trzeciego Wieku działający od wielu lat przy Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe