Rozmowy na czasie

  • 13.06.2022, 12:59 (aktualizacja 13.06.2022, 15:13)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do programu zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujścia: radna Magdalena Ilczuk - Wybieram Świnoujście - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej RM i radny Jan Borowski - KO-PO - przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej RM.

Za 18 dni w czwartek, 30 czerwca br. odbędzie się ostatnia zaplanowana przed wakacjami 65 sesja Rady Miasta Świnoujścia. Na sesji m.in. podejmowane będą uchwały - Wotum zaufania dla prezydenta miasta, Absolutorium i debata nad Raportem o Stanie Miasta za 2021 rok. Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie oceniła wykonanie budżetu miasta za ubiegły rok. Komisja Rewizyjna Rady Miasta wyraziła również poparcie, i głosowała za udzieleniem prezydentowi Żmurkiewiczowi absolutorium. Zapewne radnych podczas najbliższej sesji podzielą niektóre zapisy i stwierdzenia zawarte w obszernym, opracowanym przez prezydenta i jego współpracowników Raport o Stanie Miasta za 2021 rok.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wizjoner
Wizjoner 14.06.2022, 08:01
Panie Janie (przyszły prezydencie) pomysły i kierunki rozwojowe miasta dobre. Proszę budować zaplecze polityczne dla ich wsparcia i realizacji, ma pan na to ponad 6 lat

Pozostałe