W autobusach miejskich po nowemu

  • 13.06.2022, 13:02 (aktualizacja 13.06.2022, 15:14)
  • Leszek Wątkowski
W autobusach miejskich po nowemu ZTV Świnoujście
Od piątku, 1 lipca br. wypełniając zapisy uchwały Rady Miasta Świnoujścia z dnia 22 kwietnia br. Zarząd Spółki Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu wprowadza zmianę w cenniku opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Miasto Świnoujście.

Mieszkańcy, którzy posiadają Kartę Wyspiarza lub Kartę Wyspiarza Seniora, za okazaniem wymienionych kart wraz z dowodem tożsamości, będą mogli skorzystać z ulgowych przejazdów na podstawie biletów jednorazowych za 1 zł lub okresowych 30-dniowych imiennych za 30 zł. Komunikacja Autobusowa planuje rozpocząć dystrybucję nowych biletów od poniedziałku, 27 czerwca 2022 r. Więcej na temat zmian powiedziała Elżbieta Bogdanowicz prezes Komunikacji Autobusowej w Świnoujściu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe