Z notatnika rzecznika…

  • 17.06.2022, 13:39 (aktualizacja 17.06.2022, 13:46)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika… ZTV Świnoujście
Za 14 dni, 30 czerwca br. upływa obowiązkowy termin związany ze złożeniem deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Nawet nie połowa zobowiązanych mieszkańców do tej pory wywiązała się z tego obowiązku.

Świnoujska Straż Miejska zainstalowała fotopułapki w miejscach, gdzie z „przyzwyczajenia”  zaśmiecają teren mieszkańcy. Brudasy nie mogą liczyć na taryfę ulgową! Świnoujskie Kąpielisko Morskie kolejny już raz wyróżnione zostało w ogólnopolskim rankingu. Do tych wyróżnień zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jak wypadamy w innych dziedzinach, na razie nikt nam nie gratulował. Zapraszamy na piątkowe spotkanie z rzecznikiem prezydenta Jarosławem Jazem, który zapewne jeszcze coś ciekawego zanotował w swoim notatniku…

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe