Rozmowy na czasie

  • 19.06.2022, 15:00 (aktualizacja 20.06.2022, 09:42)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Choć sezon turystyczny i uzdrowiskowy w Świnoujściu trwa przez okrągły rok kalendarzowy, z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiać będziemy o sezonie tym najbliższym - letnim. Tak się utarło, że zimą jeździmy wypocząć w góry a latem nad morze - do Świnoujścia. Są jeszcze i tacy turyści, którzy wypoczynek organizują poza granicami kraju. Dziś rozmawiamy o turystach i wczasowych gościach którym wystarcza najpiękniejsza i najszersza nad Bałtykiem plaża.

Jak Świnoujście w roku 2022 przygotowane jest na przyjęcie tysięcy wczasowych gości? Czy mogą czuć się na wyspach bezpiecznie? Czy jedyną atrakcją będzie dla nich wspomniana plaża? I wreszcie czy tzw. obsługa ruchu turystycznego jest w stanie wykonać zadania, by goście powracali zadowoleni z letniego urlopu? Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli zastępcy prezydenta Świnoujścia: Barbara Michalska i Paweł Sujka. Zapraszamy!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe