Plenerowa konferencja Platformy Obywatelskiej w centrum Świnoujścia

  • 22.06.2022, 15:25 (aktualizacja 22.06.2022, 17:10)
  • Leszek Wątkowski
Plenerowa konferencja Platformy Obywatelskiej w centrum Świnoujścia ZTV Świnoujście
We wtorek, 21 czerwca br. w godzinach popołudniowych na placu Wolności w Świnoujściu miejscowi działacze Platformy Obywatelskiej zaprosili parlamentarzystów, by wspólnie i publicznie rozmawiać na temat bezpieczeństwa w regionie i obronie strategicznych dla kraju firm i zakładów pracy.

Udział w konferencji wzięli: poseł Joanna Kluzik – Rostkowska, senator Magdalena Kochan, poseł Grzegorz Napieralski  i Hubert Andrych asystent. Gospodarzem spotkania była Elżbieta Jabłońska przewodnicząca powiatowej organizacji PO w Świnoujściu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
analityk wojenny
analityk wojenny 23.06.2022, 00:05
Słuchajcie nygusy z PO , PiS gwarantem bezpieczeństwa w mieście, , regionie, kraju , Europie , żeby nie powiedzieć na całym świecie całym świecie. Radni PiS w Świnoujściu czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców, podziękujcie im za to i nie siejcie propagandy, bo za waszej kadencji wsławiliście się rozbrajaniem polskiej armii.
ucho od śledzia.
ucho od śledzia. 23.06.2022, 19:15
analityku wojenny ... jeżeli pis ma być gwarantem bezpieczeństwa w mieście to ja Tobie tylko napiszę ,że twój ukochany wódz a dokładnie jego druga połowa ,której nie ma ZNISZCZYŁ TO BEZPIECZEŃSTWO tego miasta ! zapewne wiesz , jeżeli jesteś zorientowany w temacie, że Świnoujście na dziś jest topem 1 lub 2 ( celem ) w ćwiczeniach wiadomo kogo. Oczywiście kto jest bardziej świadomy tego faktu już dawno opuścił te tereny - zapewniam. Więc napisz mi szanowny analityku wojenny - gdzie jest i jakie jest bezpieczeństwo - czytaj gazoport LNG ? Każde dziecko dziś wie doskonale ,że przy wystrzelonych np. 20 rakietach .. dolecą 2-3 a wystarczy JEDNA . Faktycznie jest za co podziękować .... pis ... faktycznie. To co od 2015 spotkało to ten kraj to jego degradacja i wyniszczenie, postępuje i żaden nawet faszysta putin nie jest tu potrzebny a scenariusz grecki który już jest realizowany będzie miał taki skutek trochę inny niż w Grecji... Polski NIKT ekonomicznie ratować nie będzie... dlaczego ?? proste..... nie ma waluty zwanej EURO tak nie kochanej przez takich jak TY. Życzę CI powodzenia i obserwacji dna... które TY i Twoim towarzysze z PZPis zobaczycie może już na jesień 2022... Zrób sobie listę znajomych zbankrutują , następnie poczytaj o ilości upadłości konsumenckich i policz ile kolejnych miliardów ZŁ dodrukuje glapiszon wśród pisiorów albo jastrząb bankowy.
Co do PO to już musi odejść do lamusa ,nie maja świeżych i dobrych i co ważne ZDROWYCH pomysłów. Generali - nie mam pojęcia kto posprząta w tym kraju i czy będzie kim i co.
analityk wojenny
analityk wojenny 24.06.2022, 15:52
Kawałku od śledzia!! Uprawiasz typową putinowsko- tuskowa propagandę, nie dziwota bo niby skąd masz brać wzorce jak ubabrany jesteś w tym po uszy, twoje wywody są dość prostackie i ograniczone nie poparte żadnym rzeczowym argumentem. PiS GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA W MIEŚCIE!!!
Ucho od śledzia.
Ucho od śledzia. 24.06.2022, 18:28
I widzisz tym się właśnie różni typowy aparatczyk pisiorski jakim jesteś darmozjadzie od zwykłych ludzi.. ludzi takich jak ja !
Ja już na Ciebie darmozjadzie nie pracuje i nie płacę podatków ,ale za to Ty na mnie musisz bo ja tu sie kiedyś przypomne nawet o kilka złotych podatków za lata jakie przepracowalem ... w stoczni którą twoja mafia dowaliła do końca a pokemony połączyły za co mam do nich żal.! Ale nikt z nich tak nie rozkradał i nie rozpi... tego kraju jak wy pisiory! ... wolę wzmacniać podatnika w Irlandii a Ciebie ogladac nikt tu niechce.
analityk wojenny
analityk wojenny 25.06.2022, 14:09
Nie nadawałeś się do roboty w stoczni to uciekłeś do Irlandii, pracuj pracuj obiboku bo już , dam ci znać kiedy masz przestać. PiS GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA W MIEŚCIE!
Ucho od śledzia.
Ucho od śledzia. 26.06.2022, 10:07
Że takie ście....... chodzi po świecie....
Pamietaj karma wraca , ucz sie juz albo przypomnij sobie ruski - bo za kilka miesiecy bedziesz nim musiał władać....przypomnij sobie nasza rozmowe w kolejce do lekarza jak dowiesz sie ,ze za 3 lata na wizytę sie dostaniesz i zbieraj na chlebek za 12 zł bo tyle za chwile zapłacisz ...a autko zostaw pod blokiem bo gdy benzynka bedzie po 10 zł to nawet obajtek w aplikacji Na siku nie wystarczy, jeżeli płaca 2400 Eu za 4 tygodnie dla obiboka to mało ...... to zapraszam reszte obiboków ze stoczni...
Pis gwarantem.... bycia celem nr 1 w tym kraju
I pamietaj ! ☆☆☆☆☆ ☆☆☆ KAŻDEGO DNIA.
analityk wojenny
analityk wojenny 26.06.2022, 13:17
Widać jaki tępy jesteś i zakompleksiony , a moim zadaniem jest aby ci to przypominać i pokazywać miejsce w szeregu. Przed PiS jeszcze wiele kadencji rządzenia a ty podcieraj to co masz podcierać. Tylko PiS.
ucho od śledzia.
ucho od śledzia. 26.06.2022, 15:41
fantastyczne poglądy trepa albo byłego trepa .. Tkwij sobie w swojej fanatycznej pislandii , uczy się rosyjskiego - o ile coś jeszcze z tego miejsca zostanie dzięki takim jak ty - mały słaby , człowieczku...
Napisz sobie co tam chcesz na mnie ,zrób pokaz swojej elokwencji językowej
NIE POZDRAWIAM .
analityk wojenny
analityk wojenny 28.06.2022, 16:14
miękiszonie idę po ciebie, PiS gwarantem dobrobytu.
Jan
Jan 23.06.2022, 07:39
Cała prawda - całą dobę w wykonaniu PO :)
praktyk
praktyk 22.06.2022, 20:07
nie ma się co martwić o bezpieczeństwo gazoportu czy innych zakładów, obronią nas doskonale wyszkoleni terytorialsi. gdy najeźca zaatakuje nas do godziny 14.30 to nawet wojsko reguralne, które do 15. jest jeszcze w jednostkach wojskowych 😁

Pozostałe