Olimpijskie zmagania seniorów w Nowogardzie

  • 22.06.2022, 15:29 (aktualizacja 22.06.2022, 18:50)
  • Leszek Wątkowski
Olimpijskie zmagania seniorów w Nowogardzie ZTV NOWOGARD
W minioną ,sobotę, 18 czerwca br. w Nowogardzie na stadionie miejskim odbyła się II edycja Olimpiady Rekreacyjno – Sportowej Seniorów. Wzięło w niej udział siedem sportowych ekip z regionu, reprezentujące Uniwersytety Trzeciego Wieku z Kołobrzegu, Dobrej Nowogardzkiej Golczewa i Nowogardu, ale także Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz klubu „Bosman” Nowogard.

Olimpiadę otworzył burmistrz Robert Czapla, życząc wszystkim dobrej zabawy i… przy okazji zadawalających wyników sportowych. W odpowiedzi burmistrz usłyszał gromkie brawa i chóralne „Sto lat” gdyż tego dnia obchodził 47 rocznicę urodzin.  Olimpijskie konkurencje zostały przygotowane tak, by każdy ze startujących uczestników mógł je zaliczyć. Jednak jak podkreślali gospodarze, za każdym razem chodzi głównie o zabawę na powietrzu i lepsze poznanie się poszczególnych kół – czyli integrację.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 23.06.2022, 00:17
100 lat Panie burmistrzu, Zdrowa, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!!!
G+U+K
G+U+K 22.06.2022, 19:58
Panie Burmistrzu, dużo zdrowia i dużo dalszych pomysłów dla naszej pięknej i rozwijającej się Gminy Nowogard!

Pozostałe