Z notatnika rzecznika

  • 01.07.2022, 14:04 (aktualizacja 01.07.2022, 16:30)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika ZTV Świnoujście
Zanim aż do września pożegnamy rzecznika prasowego prezydenta Świnoujścia, Jarosław Jaz przekazał ważne informacje dotyczące m.in. realizacji Bonu Seniora, gdzie praktyczna jego realizacja dla mieszkańców którzy w roku 2022 kończą 65 lat rozpoczęła się z dniem 1 lipca br. i trwać będzie do 30 września br. Kolejna informacja pochodzi z budowy tunelu drogowego pod Świną a dotyczy grupy zarządzającej i odpowiedzialnej za bezpieczne jego użytkowanie.

Właśnie prezydent Świnoujścia powołał na funkcję kierownika tunelu Krzysztofa Górkiewicza. Rzecznik przypomina również o czasowym (krótkotrwałym) zamknięciu ze względów technicznych przeprawy w centrum miasta (promy typu Bielik). Warto również wiedzieć, że Miasto podpisało umowę na leczenie, rehabilitację i żywienie rannych ptaków oraz dzikimi zwierzętami. Szczegóły zainteresowani znajdą w dalszej informacji rzecznika prasowego. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe