Wakacyjne Miasto Kobiet: dzień pierwszy

  • 04.07.2022, 09:26 (aktualizacja 04.07.2022, 09:56)
  • Daniel Źródlewski
miasto-kobiet-inter.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto Kobiet to nie tylko feeria atrakcji i spotkania z gwiazdami, ale przede wszystkim propagowanie zdrowego i mądrego życia. Nie dziwi zatem, że pierwszą propozycją będzie poranna rozgrzewka i FITZUMBA NA DZIEŃ DOBRY! Zajęcia poprowadzi Karolina Kowarska – Dynowska ze Szkoły tańca RYTM. Początek o godzinie 10.00.

Rano startują także ikoniczne dla festiwalu cykle LETNIE PRZEMIANY oraz JAK Z OKŁADKI. Ten pierwszy to słynne już metamorfozy czyli praktyczne warsztaty makijażu scenicznego prowadzonego i wykonywanego przez uznanych wizażystów, fryzjerów i stylistów. Druga z propozycji, jest naturalną konsekwencją pierwszej – profesjonalni fotografowie będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów. Aby wziąć udział w „Letnich Przemianach” należy zapisać się w recepcji festiwalowej czynnej od godziny 9.00. Regulamin oraz warunki udziału w obu projektach dostępne są w serwisie www.wakacyjnemiastokobiet.pl.

O godzinie 11.00 w namiocie warsztatowym pierwsze z poradnikowych spotkań. WYJAZD MUSI SIĘ ZWRÓCIĆ to tytuł prelekcji psycholożki Doroty Zawadzkiej poświęconej temu, jak skutecznie wypoczywać.

O Mocy lasera Cutera Genesis opowie Adriana Kłósek z Centrum medycznego Sonomed. Genesis to nazwa głowicy lasera, będącej flagowym produktem firmy Cutera. Rączka generuje delikatne mikroimpulsy laserowe, które docierają w głębsze partie skóry i stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu w celu redukcji zmarszczek. Dodatkowo, Genesis regeneruje i przebudowuje skórę, poprawiając przy tym jej gęstość i napięcie. Początek warsztatu JAK SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE ZADBAĆ O PIĘKNO I MŁODOŚĆ SKÓRY? o godzinie 12.30.

Niezwykle lubiana aktorka Adrianna Biedrzyńska, tym razem w nieco innej roli. Zdradzi swój kolejny talent – szydełkowanie. Na jej warsztat DIY (Do It Yourself / Zrób to sam) zatytułowany RĘKODZIEŁO DLA KAŻDEGO zapraszamy o godzinie 14.00.

O godzinie 15.30 Muszla Koncertowa przeobrazi się w Muszę Taneczną! Jurorka “Dancing with the stars”, znakomita trenerka i przede wszystkim zjawiskowa tancerka Iwona Pavlović zaprasza na warsztaty czyli słynna już ROZTAŃCZONĄ PROMENADĘ

Po taki wysiłku należeć się będzie chwil wytchnienia przy…lampce wina. O godzinie 17.00 Mariana Bondarenko, Anna Dolata, Konrad Potejko z Hotelu Trzy Wyspy przeprowadzą Warsztat sommelierski WINO Z KOBIETĄ.

Przenosimy się na drugą stronę Promenady. W ogromnym namiocie talk-show Marzeny Rogalskiej czyli ROZMOWY NA KANAPACH. Pierwszymi gośćmi uznanej dziennikarki i prezenterki będą dwaj panowie, znani między innymi z doskonałego poczucia humoru (i nie tylko) – Tomasz Jachimek oraz Karol Strasburger. Początek o 17.30.

Godzinę później, o 18.30, w Muszli Koncertowej w ramach cyklu SUMMER MUSIC CAFE formacja Retro Gitary i przeboje Czerwonych Gitar, Krzysztofa Klenczona i Seweryna Krajewskiego. 

Pierwszy dzień Wakacyjnego Miasta Kobiet zwieńczy TEATRALNA PROMENADA by SEC i spektakl „Ratuj się kto rodzi” z udziałem Marka Pitucha oraz Jakuba Wonsa. Główny bohater – Andy (Pituch) to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże "O". Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger (Wons). Roger to… penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób. Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem. Start o godzinie 20.30. Darmowe wejściówki można odebrać w festiwalowej recepcji w dwóch turach – o godzinie 9:00 oraz 17:00.

 


4 LIPCA 2022 | PONIEDZIAŁEK

10.00 – 11.00 | POWITANIE SŁOŃCA | AKTYWNOŚĆ                                                                  
 FitZumba na dzień dobry! Szkoła tańca RYTM Karolina Kowarska – Dynowska

10.00 – 14.00 oraz 15.00 – 18.00 | LETNIE PRZEMIANY | ZDROWIE I URODA                                    
W namiocie na terenie Muszli Koncertowej wizażyści, fryzjerzy i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego

10.00 – 14.00 oraz 15.00 – 18.00 | JAK Z OKŁADKI | ZDROWIE I URODA                                             
W studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów

11.00 – 12.00 | WYJAZD MUSI SIĘ ZWRÓCIĆ | WARSZTAT                                                                       
Czyli jak skutecznie wypoczywać - Dorota Zawadzka

12.30 – 13.30 | JAK SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE ZADBAĆ O PIĘKNO I MŁODOŚĆ SKÓRY? | WARSZTAT
Moc lasera Cutera Genesis - mgr Adriana Kłósek Sonomed Szczecin

14.00 – 15.00 | RĘKODZIEŁO DLA KAŻDEGO | WARSZTAT Warsztaty DIY - Szydełkowanie z Adrianną Biedrzyńską

15.30 – 16.30 | ROZTAŃCZONA PROMENADA | AKTYWNOŚĆ                                                                
Warsztaty taneczne z Iwoną Pavlović - jurorką programu “Dancing with the stars”

17.00 – 18.00 |WINO Z KOBIETĄ | WARSZTAT                                                                                            
Warsztat sommelierski - Mariana Bondarenko, Anna Dolata, Konrad Potejko - Hotel Trzy Wyspy

17.30 – 18.30 | ROZMOWY NA KANAPACH | KULTURA I SZTUKA                                           
 Rozmowa Marzeny Rogalskiej z Tomaszem Jachimkiem i Karolem Strasburgerem

18.30 – 19.30 | SUMMER MUSIC CAFE  | KULTURA I SZTUKA                                                       
Retro Gitary - przeboje Czerwonych Gitar, Krzysztofa Klenczona i Seweryna Krajewskiego

20.30 | TEATRALNA PROMENADA by SEC | KULTURA I SZTUKA  
Spektakl „Ratuj się kto rodzi” - Marek Pituch, Jakub Wons 


 

Daniel Źródlewski

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe