Żabowo k. Nowogardu przygotowuje się na dożynki!

  • 15.07.2022, 12:15 (aktualizacja 15.07.2022, 17:03)
  • Leszek Wątkowski
Żabowo k. Nowogardu przygotowuje się na dożynki! ZTV NOWOGARD
Niedawno Konwent Sołtysów Gminy i Miasta Nowogard zdecydował w głosowaniu, że gospodarzem gminnego święta plonów, które zaplanowane zostało na sobotę, 3 września br. będzie sołectwo Żabowo.

Tyle sołtys może, co mu wieś pomoże! – głosi znane i sprawdzone w codziennych działaniach powiedzenie. Młody, z pomysłami i tryskającym energią do działań sołtysem w sołectwie Żabowo jest Mariusz Głąbecki, sprawujący tę odpowiedzialną funkcję pierwszą kadencję. Z sołtysem na kilka tygodni przed ważną imprezą jaką są niewątpliwie Gminne Dożynki, umówiliśmy się na rozmowę by dowiedzieć się nieco więcej o  Żabowie, pracy sołtysa i przygotowaniach do wspólnego świętowania.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Usterkowicz1974
Usterkowicz1974 15.07.2022, 22:01
Widać młody sołtys to i chęci ma do pracy , aby ludzie umieli tylko uszanować . Gratulacje dla pana sołtysa .
ziomek
ziomek 15.07.2022, 18:47
No Mariusz to ty już vipem jesteś jak tv z tobą wywiad robi 😀
Jadwiga K.
Jadwiga K. 15.07.2022, 17:56
Kiedyś sołtys to może coś znaczył we wsi, teraz to musi naprawdę lubić społecznie pracować, bo pieniądze z tego żadne a ludzie coraz bardziej roszczeniowi i kłótliwi. Widzę, że chyba pan sołtys z Żabowa jeszcze tą pracą się nie zraził i widzi dużo spraw w różowych kolorach. A to wesele skromne będzie, czy cała wieś została zaproszona? :) Wszystkiego dobrego!

Pozostałe