Samorządowy Program Informacyjny - lipiec 2022

  • 22.07.2022, 10:09 (aktualizacja 22.07.2022, 14:49)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - lipiec 2022 ZTV NOWOGARD
Gdy inni mieszkańcy i pracownicy w lipcu cieszą się kilkoma lub też kilkunastoma dniami urlopowej laby inni w tym czasie pracują, załatwiają ważne sprawy mieszkańców oraz prowadzą rozpoczęte inwestycje, które za czas jakiś służyć będą wszystkim mieszkańcom Nowogardu i okolicznych sołectw.

Dziś w Samorządowym Programie Informacyjnym, Robert Czapla burmistrz Nowogardu powie o inwestycjach w gminie, oraz programach dzięki którym mogą być one realizowane. Wiedzieć należy, że  za każdym zatwierdzonym programem, gmina otrzymuje większość środków finansowych na ich realizację. Choć historia tej inwestycji jest bardzo długa, warto było na nią czekać, bo będzie do inwestycja na kolejnych wiele lat. Wokół jeziora nowogardzkiego powstała najpierw ścieżka rowerowa, teraz dobiega końca ważna inwestycja - oświetlenie. Modernizowana jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego.  Niebawem w 19 miejscowościach Gminy Nowogard ustawione zostaną uliczne latarnie z energooszczędnymi lampami ledowymi. O tych jak i o wielu innych inwestycjach wspomina w programie burmistrz Robert Czapla. Burmistrz zaprasza w imieniu sołtysa i Rady Sołeckiej do udziału w Święcie Plonów - Dożynkach które zaplanowane zostały na sobotę, 3 września we wsi Żabowo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe