Dofinansowanie Parafii w Trzechelu

  • 25.07.2022, 15:52 (aktualizacja 25.07.2022, 16:54)
  • Leszek Wątkowski
Dofinansowanie Parafii w Trzechelu ZTV NOWOGARD
W poniedziałek, 25 lipca br. wraz z kamerą Telewizji Zachodniopomorskiej zaproszeni zostaliśmy do malowniczej, liczącej 220 mieszkańców miejscowości Trzechel w gminie Nowogard.

Przy zabytkowym kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, gdzie proboszczem jest ks. Andrzej Gański, odbyło się podpisanie umowy na przekazanie dotacji z Gminy Nowogard dla Parafii w Trzechelu. Dotacja dotyczy wykonania stosownych dokumentów technicznych obiektu i prac z nim związanych. W podpisaniu umowy uczestniczyli: Robert Czapla burmistrz Nowogardu, sołtys Trzechela Krzysztof Feliksiak i ks. proboszcz Andrzej Gański w obecności grupy mieszkańców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe