Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 29.07.2022, 13:28 (aktualizacja 29.07.2022, 15:17)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Informacje o pracy samorządu, podejmowane działania inwestycyjne i estetyzacyjne w mieście i gminie oraz o zakończonej niedawno 50. sesji Rady Miejskiej Goleniowa i podjętej uchwale dotyczącej udzielenia absolutorium burmistrzowi Goleniowa z tytułu wykonania budżetu miasta za 2021 rok, przekazał Tomasz Banach zastępca burmistrza Goleniowa.

Można stwierdzić, że z pewnymi wyjątkami obecne wydanie Samorządowego Programu Informacyjnego, potraktować można sensacyjnie. Sensacje te znajdziemy już na początku podczas głosowania radnych, poprzez wydarzenia związane z  paraliżem pracy Urzędu Miasta i Gminy Goleniów, które trwają od 6 lipca br. kończąc na niezapowiedzianej  "kontroli" urzędu, która miała miejsce 18 lipca br. przez posła RP Grzegorza Brauna z Konfederacji Wolność i Niepodległość. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 29.07.2022, 19:00
dziwię się, że są jeszcze ludzie zdrowo myślący i chcący rozmawiać z oszołomstwem. legitymacja, tym bardziej poselska nie świadczy o braku przeciwwskazań do psychiatrycznego leczenia
Brunon
Brunon 29.07.2022, 17:22
Panie Burmistrzu co do złapania hakera(ów) co to w ten sposób umilają sobie czas, to raczej jest już pozamiatane, policja za miesiąc zwróci do urzędu sprzęt z adnotacją, że śledztwo zostało umożone z powodu nie wykrycia sprawcy, który włamu na urzędowe serwery dokonał z Wysp Bahama lub innych egzotycznych miejsc na świecie. Natomiast burmistrz powinien powiadomić odpowiednie służby o próbę włamania do gabinetu podczas jego nieobecności i destabilizację pracy urzędu poprzez wtargnięcie do pomieszczeń osób nieuprawnionych i tu nawet za swoją legitymację poseł braun się nie schowa! To było zwyczajne bezprawie w wykonaniu wodza konederatów i za to powinien odpowiadać, są nagrania w sieci na których widać i słychać przebieg tej kontroli! Pozdrawiam! Brunon Jakimowicz

Pozostałe