12. odsłona "uzdrowiskowego miasteczka"

  • 01.08.2022, 13:54 (aktualizacja 01.08.2022, 15:45)
  • Leszek Wątkowski
12. odsłona "uzdrowiskowego miasteczka" ZTV Świnoujście
W nieco skromniejszej formule, do jakiej przez wiele lat przyzwyczaili nas organizatorzy - Uzdrowisko Świnoujście w sobotę, 30 lipca br. na zamkniętej części ulicy Emilii Gierczak swoje podwoje po raz 12. uruchomiło na wiele godzin "Miasteczko Uzdrowiskowe" w którym pracownicy Uzdrowiska zaprezentowali odwiedzającym aktualną ofertę spółki, w tym wykonywane zabiegi i produkty lecznicze, uzdrowiskową gastronomię i ogólnodostępną bazę hotelową.

W trakcie imprezy odbyły się konkursy i różnego rodzaju pokazy. Największym powodzeniem zapewne cieszył się pokaz połączony z degustacją potraw przygotowanych przez francusko polskiego kucharza Pascala Brodnickiego. Muzycznie uzdrowiskową imprezę uprzyjemniał świnoujski zespół Brass Beat a słownie po "Uzdrowiskowym Miasteczku" telewizyjną ekipę oprowadziła Agnieszka Sielicka z działu Marketingu i Sprzedaży Uzdrowiska Świnoujście S.A.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 02.08.2022, 08:47
W sumie w Świnoujściu brakuje knajpy z prawdziwego zdarzenia i na odpowiednim kulinarnym poziomie znanego restauratora. Pizzerii i smażalni mrożonych ryb mamy dostatek, dlatego niewielka, stylowa z wyszukanym menu knajpa miałaby rację bytu. Panie Pascal, może warto spróbować otworzyć filię poza stolicą?

Pozostałe