Z archiwum Telewizji - Letnie koncerty - 03.08.2010 rok

  • 03.08.2022, 09:39 (aktualizacja 03.08.2022, 12:33)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum Telewizji - Letnie koncerty - 03.08.2010 rok ZTV Świnoujście
Takiej wpadki organizacyjnej o której mówiliśmy w materiale filmowym z przed 12 lat, nie było do tej pory na wyspach i do tego kulturalna afera wybuchła w środku letniego sezonu.

Otóż, organizatorem wielu imprez i koncertów letnich nie zawsze jest Miejski Dom Kultury. Niekiedy przygotowanie imprezy zlecone zostaje firmie zewnętrznej, która obiecywała profesjonalnie podejść do organizacji koncertów. Jak, jak się później okazało, organizator nie wywiązał się z ustalonej i podpisanej wcześniej umowy. Sprawa oczywiście miała finał na sali sądowej i przy okazji okazała się zimnym prysznicem dla firmy, która zniknęła z rynku i tym samym z "profesjonalnej" organizacji kulturalnych imprez.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe