Samorządowy Program Informacyjny - lipiec 2022

  • 03.08.2022, 09:48 (aktualizacja 03.08.2022, 12:33)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - lipiec 2022 ZTV Świnoujście
Mamy już półmetek wakacyjnego wypoczynku nad morzem jednych cieszy ten fakt, innych którzy w tym czasie pracowali - nieco mniej. Przed obsługą tzw. ruchu turystycznego na wyspach rozpoczęły się sierpniowe dni intensywnej pracy. Zapewne o ocenę, jaki był letni sezon 2022, będziemy mogli pokusić się pod koniec września br.

Dzisiaj w Samorządowym Programie Informacyjnym, którego gościem był Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, rozmawialiśmy o sprawach bieżących funkcjonowania miasta. Już teraz w środku lata samorząd musi podejmować np. decyzje związane choćby z kolejnym sezonem - sezonem grzewczym i przygotowaniu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które (na razie) opał do swoich kotłów w większości posiada zapisany w stosownych umowach z dostawcami. Wiadomo też, że jesienią dotrze na wyspy fala nieuniknionych podwyżek m.in. za zużycie gazu, energii elektrycznej czy właśnie za ogrzewanie. Niedawno ukazało się sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych za rok 2021 z którego dowiadujemy się o zadłużeniu Miasta Świnoujście. W wydatkach inwestycyjnych, w przeliczeniu na jednego mieszkańca uzbierało się tego aż 6 935 złotych! Czy ten dług niepokoi prezydenta Żmurkiewicza? To tylko niektóre z tematów i pytań które znalazły się w programie. Zapraszamy do Samorządowego Programu Informacyjnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe