Zlot Fanów Szczerości Politycznej

  • 05.08.2022, 11:51 (aktualizacja 05.08.2022, 14:47)
  • Leszek Wątkowski
Zlot Fanów Szczerości Politycznej ZTV Świnoujście
Pod takim tajemniczym tytułem przebiegała kolejna propozycja Markowego Festiwalu. Zlot Fanów Szczerości Politycznej, nie mającym nic wspólnego z żadnym politycznym ugrupowaniem czy partią, do niedawna jeszcze wywodzi się natomiast z Akademii Sztuki w Szczecinie.

Na Markowym Festiwalu nie mogło zabraknąć sztuki wizualnej, stąd zaproszenie na wernisaż, który odbył się w czwartek, 4 sierpnia br. w Galerii Sztuki Współczesnej MS44, z licznym udziałem autorek prezentowanych prac. Dodać należy, że żadne powstałe i prezentowane przez autorki prac dzieło, w żaden sposób nie obrażało współczesnych polityków, skojarzenia były natomiast prywatnym zdaniem licznej publiczności obecnej na wernisażu...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe