W gorącej i dusznej atmosferze - Czas na teatr

  • 10.08.2022, 15:27 (aktualizacja 10.08.2022, 16:09)
  • Leszek Wątkowski
W gorącej i dusznej atmosferze - Czas na teatr ZTV Świnoujście
W ramach Markowego Festiwalu spektakl teatralny a w nim ważne i życiowe zagadnienia – „Seks, miłość i podatki" – ale już w formule komedii. W spektaklu stołecznego Teatru Komedia w reżyserii Tomasza Dutkiewicza relacje romantyczne przybiorą kształt skomplikowanych figur przestrzennych.

Narzeczona zdradza głównego bohatera z jego najlepszym przyjacielem, ten z kolei na chwilę musi zostać żoną kumpla, któremu przyprawia rogi. Do tego wszystkiego należy dodać niemającą o niczym pojęcia dziewczynę zdradzającego, matkę zdradzanego, wścibskiego sąsiada i... pijanego urzędnika skarbowego.  Aktorzy Teatru Komedia dwugodzinny spektakl zagrali w iście tropikalnych warunkach, jakie panowały w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Gorące przedstawienie, gorący klimat i gorąca publiczność a na scenie plejada gwiazd: Marta Wierzbicka, Karolina Nowakowska, Katarzyna Trzcińska, Magdalena Wójcik, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Krawczyk, Robert Rozmus oraz Marcin Troński. Publiczność w komplecie wytrwała do końca spektaklu, nagradzając artystów zasłużonymi brawami!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe