Rusza z produkcją czwarta na świecie firma…

  • 26.08.2022, 13:08 (aktualizacja 26.08.2022, 14:37)
  • Leszek Wątkowski
Rusza z produkcją czwarta na świecie firma… ZTV NOWOGARD
Niebawem ruszy z produkcją czwarta na światowym rynku firma JMB, która swoją produkcję ulokowała na terenach w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nowogardzie.

W październiku 2011 roku szef Zarządu Firmy JMB Edward Jarlaczyński zdecydował o rozpoczęciu prac inwestycyjnych pod nowy zakład produkcyjny. W czwartek, 25 sierpnia br. ponownie z naszą kamerą odwiedziliśmy teren, na którym stoi już olbrzymia hala produkcyjna z niezbędnym zapleczem i budynkami socjalno – biurowymi dla przyszłej załogi. Zadowolenia z postępów prac nie krył dopingujący inwestycję, Robert Czapla burmistrz Nowogardu, dla którego to nie tylko dodatkowe źródło zasilania z podatków miejskiej kasy, ale także nowe miejsca pracy dla mieszkańców Nowogardu i przyległych miejscowości. Jak stwierdził na spotkaniu prezes Firmy JMB, produkcja pełną parą ruszy już we wrześniu b.r.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olek
Olek 28.08.2022, 12:23
Powodzenia na starcie!

Pozostałe