Samorządowy Program Informacyjny

  • 16.09.2022, 14:57 (aktualizacja 16.09.2022, 16:45)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Między innymi o działalności samorządu, ważnych imprezach i rocznicowych wydarzeniach, 51 sesji Rady Miejskiej w Goleniowie w Samorządowym Programie Informacyjnym mówił zastępca burmistrza Goleniowa Tomasz Banach.

Informacje rozpoczynamy od mało popularnej, ale jakże ważnej informacji o zamknięciu oddziału wewnętrznego goleniowskiego szpitala. Co prawda kompetencyjnie placówka podlega pod Starostwo Powiatowe w Goleniowie, ale wyłączenie tak ważnego oddziału zapewne nie jest bez znaczenia dla pacjentów Goleniowa. Na dobre rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023 w placówkach oświatowych w Goleniowie, 3793 uczniów w tym 351 z Ukrainy rozpoczęło edukację. Zastępca burmistrza zwraca także uwagę na tegoroczne Święto Plonów - Gminne Dożynki, które barwnie i wesoło przebiegały w tym roku w sołectwie Rurzyca. Zapewne długo jeszcze pozytywnym echem odbijać się będą daleko poza Goleniowem - Goleniowskie Spotkania Teatralne - Bramat 2022 z udziałem wielu zagranicznych artystów i gości. W tym roku, jedno z najstarszych stowarzyszeń, Cech Rzemiosł Różnych, obchodziło jubileusz 60-lecia działalności, co zapewne nie uszło niezauważalnie przez mieszkańców jak i władze samorządowe Goleniowa. Na koniec programu, T. Banach powiedział o ważnej w dobie poszukiwania oszczędności w gminie akcji pn. fotowoltaika. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe